INFO

Warszawa,
ul. Radzymińska 210

WYNAJEM SPAWARKI ŚWIATŁOWODOWEJ WARSZAWA + CENNIKspawarka swiatlowodowa signal fire ai 8 1

Nowa usługa wynajmu spawarki światłowodowej Opton Signal Fire AI-8 jest już dostępna. Na życzenie klienta przeprowadzamy krótkie darmowe szkolenie z obsługi spawarki.

Przeznaczenie

Opton Signal Fire AI-8 to poręczna spawarka światłowodowa oferujące centrowanie do rdzenia i kompatybilność z wieloma rodzajami włókien. Urządzenie posiada powiększenie obrazu do 300 razy, zostało wyposażone w 5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800x480. Czas spawania wynosi około 6 sekund, a czas wygrzewania 15 sekund. Signal Fire wykonuje mocne, wytrzymałe spawy, doskonale nadaje się do wykonywania instalacji w budynkach, nawet jeżeli konieczne jest wykonanie wielu spawów dziennie.

Opisspawarka swiatlowodowa signal fire ai 8 3.jpg

Oferowany produkt posiada wiele przydatnych akcesoriów, które usprawniają pracę. W zestawie dołączona jest pojemna skrzynka umożliwiająca schowanie zasilacza, stripperów i niezbędnych akcesoriów eksploatacyjnych. Użytkownik ma do dyspozycji wysuwaną, dwupoziomową szufladę. Oprócz tego skrzynka wyposażona jest w wysuwaną tackę i niewielki stołek.

W zestawie dołączone są zapasowe elektrody, trzyoczkowy stripper (125 / 250 / 900 µm), stripper do kabla płaskiego, dozownik do alkoholu, a także nóż do przycinania włókna. W spawarce zastosowano uniwersalne holdery nadające się do różnego rodzaju włókien. Licznymi funkcjami oprogramowania zarządzanie poprzez aplikację na Androida / iOS. Spawarka sama w sobie posiada program auto (do spawania / wygrzewania), a bardziej zaawansowane opcje ustawia się na urządzeniu przenośnym.

 Prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=381y0J4KpEg&t=4s

 

CENNIK

1 dzień: 199 zł netto

2 dni: 379 zł netto

3 dni: 499zł netto

4 dni: 599 zł netto

5 dni: 699 zł netto (tydzień)

WYNAJEM REFLEKTOMETRA OTDR SM 1310/1550nm 24/24 S

Najważniejsze cechy
  • Rodzaj włokna: SINGLEMODE (SM)
  • Długość fali: 1310/1550 nm
  • Zakres dynamiczny: 24/24 dB
  • Martwa strefa: EDZ 5m
  • Złącze: FC/PC wymienne SC, ST
  • Czas pracy: 10 godzin (na baterii)
 

Opis produktu

ShinewayTech S120A to reflektometr optyczny przeznaczony do włókien typu Singlemode. Współpracuje z pasmami 1310/1550 nm, a dynamiczny zakres mocy wynosi 24/24 dB. Posiada wbudowaną pamięć, która pozwala na zachowanie 1000 pomiarów. Pliki pomiarowe zapisywane są w formacie (*.sor).

Specyfikacja

  • Długość fali: 1310 / 1550 nm (± 20nm)
  • Zakres dynamiczny: 24 / 24 dB
  • Rodzaj włókna: Singlemode
  • Martwa strefa: EDZ: 5 m
  • Złącze optyczne: FC/PC (wymienne SC, ST)
  • Dokładność pomiaru odległości: ± (1m + 5x10^5 * odległość + wielkość próbki)
  • Dokładność pomiaru tłumienia: ± 0,05 dB
  • Dokładność pomiaru odbić: ± 4 dB
  • Złącza do komunikacji: USB / RS-232
  • Zasilanie: Baterie NiMH Zasilacz AC/DC
  • Żywotność baterii : 10 godzin w trybie pracy 20 godzin w trybie standby
  • Dopuszczalna temperatura pracy: Od -10 do 50 st. C
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: Od -20 do 70 st. C
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 0%-95% niekondensująca
  • Waga: 1 kg
  • Wymiary: 220x110x70 mm
  • Skład zestawu: Urządzenie Baterie Zasilacz Płyta z oprogramowaniem TraceManager Kabel USB

 

CENNIK

1 dzień: 69 zł netto

2 dni: 109 zł netto

3 dni: 169zł netto

4 dni: 199 zł netto

5 dni: 249 zł netto (tydzień)

 

WYNAJEM MONITORINGU CCTV

 

wyp