INFO

Warszawa,
ul. Radzymińska 210

WYNAJEM SPAWARKI ŚWIATŁOWODOWEJ WARSZAWA + CENNIKspawarka swiatlowodowa signal fire ai 8 1

Nowa usługa wynajmu spawarki światłowodowej Opton Signal Fire AI-8 jest już dostępna. Na życzenie klienta przeprowadzamy krótkie darmowe szkolenie z obsługi spawarki.

Przeznaczenie

Opton Signal Fire AI-8 to poręczna spawarka światłowodowa oferujące centrowanie do rdzenia i kompatybilność z wieloma rodzajami włókien. Urządzenie posiada powiększenie obrazu do 300 razy, zostało wyposażone w 5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800x480. Czas spawania wynosi około 6 sekund, a czas wygrzewania 15 sekund. Signal Fire wykonuje mocne, wytrzymałe spawy, doskonale nadaje się do wykonywania instalacji w budynkach, nawet jeżeli konieczne jest wykonanie wielu spawów dziennie.

Opisspawarka swiatlowodowa signal fire ai 8 3.jpg

Oferowany produkt posiada wiele przydatnych akcesoriów, które usprawniają pracę. W zestawie dołączona jest pojemna skrzynka umożliwiająca schowanie zasilacza, stripperów i niezbędnych akcesoriów eksploatacyjnych. Użytkownik ma do dyspozycji wysuwaną, dwupoziomową szufladę. Oprócz tego skrzynka wyposażona jest w wysuwaną tackę i niewielki stołek.

W zestawie dołączone są zapasowe elektrody, trzyoczkowy stripper (125 / 250 / 900 µm), stripper do kabla płaskiego, dozownik do alkoholu, a także nóż do przycinania włókna. W spawarce zastosowano uniwersalne holdery nadające się do różnego rodzaju włókien. Licznymi funkcjami oprogramowania zarządzanie poprzez aplikację na Androida / iOS. Spawarka sama w sobie posiada program auto (do spawania / wygrzewania), a bardziej zaawansowane opcje ustawia się na urządzeniu przenośnym.

 Prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=381y0J4KpEg&t=4s

 

CENNIK

1 dzień: 199 zł netto

2 dni: 379 zł netto

3 dni: 499zł netto

4 dni: 599 zł netto

5 dni: 699 zł netto (tydzień)