Warszawa,
ul. Chałupnicza 1

AUTOMATYKA BRAM

MONTAŻ AUTOMATYKI BRAM

W dzisiejszych dość niepewnych czasach stale mówi się o bezpieczeństwie, któremu towarzyszy wygoda.Automatyka w bramie, to bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie potrzeby ciągłego otwierania skrzydeł bramy, przesuwania ich oraz chociażby uniknięcia przygód z gwałtownymi zmianami pogodowymi bądź mrozem . Ta inteligentna technologia pozwala zadbać o to, by chronić Twoich najbliższych i  mienie , w pewien sposób kontrolować przemieszczanie się na terenie posesji jak również cieszyć się niebywałym komfortem, który zapewnia zdalne sterowanie bram . Dzięki systemowi poprawisz również wizualną atrakcyjność oraz reprezentację Twojej firmy lub posiadłości.

Jako solidna firma pozwolimy Ci cieszyć się wysokiej jakości solidnym systemem automatyzacji, sterowania i kontroli bram wjazdowych , drzwi garażowych i szlabanów.

W naszej ofercie znajdziesz Automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz garażowych. Staramy się dobierać mechanizmy wprawiające całość w ruch tak by były niezawodne, precyzyjne o doskonałej jakości oraz sile dostosowanej do ciężaru i wielkości skrzydła oraz przede wszystkim dostosowane do potrzeb klienta.

Decydując się na montaż automatyki ważne jest, by została ona prawidłowo zainstalowana aby nie narazić się na dodatkowe koszty oraz problemy. Przedstawiamy Państwu elementy, którymi należy kierować się przy doborze instalacji siłowników. Szczególnie istotne są one w przypadku bram skrzydłowych, ponieważ mogą wpłynąć na dobór, jak i sposób montażu siłownika.

Przede wszystkim przed montażem automatyki powinniśmy zapoznać się z ciężarem bramy. To bardzo ważny parametr dominujący przy doborze odpowiedniego modelu napędu. Zbyt słaby siłownik nie tylko nie zapewni nam optymalnej pracy systemu, ale również może spowodować awarię nadmiernym obciążeniem. Siłownik przystosowany z kolei do bram dużo cięższych niż jest w rzeczywistości nam potrzebny znacznie zwiększy koszt całej inwestycji.

Drugim ważnym czynnikiem jest profesjonalne podejście do sprawy montażu oraz dobór elementów konstrukcyjnych tak by nie doprowadzić do szybszego zużywania się napędu oraz utraty płynności ruchu bramy. W tym przypadku niezbędna jest wiedza oraz praktyka w instalacji.W zależności od rodzaju ogrodzenia bądź odległości pomiędzy zawiasem, a powierzchnią montażu napędu istnieje wiele możliwości co do wyboru mechanizmów. Możemy zainstalować  płaski podnośnik, podnośnik o łamanym ramieniu lub też siłownik podziemny, którego mechanizm znajduje się poniżej poziomu gruntu.

 

Podejmujemy się montaży w różnych etapach rozwoju, począwszy od budowy fundamentu pod montaż siłownika bramy, położenia okablowania i tchnienie w nią siły napędowej sięgając do prac wymagających jedynie drobnych prac montażowych. Najelpszym momentem decydoweania o wyborze automatyki jest etap budowy ogrodzenia bądż układanie kostki brukowej. Z chęcią pomożemy Ci wybrać idealny produkt do instalacji. Zachęcamy zatem do zapoznania się z artykułem montażu wybranej automatyki oraz kontakt z naszym biurem.