Warszawa,
ul. Chałupnicza 1

KONTROLA DOSTĘPU

 

Ze względu na bezpieczeństwo osób i mienia w instytucjach publicznych, firmach a także domach prywatnych, coraz większą popularność zyskują systemy kontroli dostępu. System taki zapewnia kontrolę dostępu do pomieszczeń, nadzór na przepływem osób pomiędzy poszczególnymi strefami lub budynkami, a także monitorowanie ruchu w danym obszarze.

Sporą popularnością cieszy się RCP, System rejestracji czasu pracy. Pozwala na prowadzenie automatycznej rejestracji wejść i wyjść osób objętych systemem, oraz zliczanie czasu ich obecności. Może być wykorzystywany w małych i średnich firmach do wyeliminowania pisemnych list obecności.

Urządzenia, dzięki którym możliwa jest zarówno kontrola dostępu, jak i rejestracja czasu pracy cieszą się obecnie dużą popularnością. Usprawniają one w znacznym stopniu funkcjonowanie wielu firm, a także pomagają zachować niezbędne bezpieczeństwo przez ochronę danych i mienia. Proponujemy szereg różnorodnych rozwiązań w kwestii kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą.