Warszawa,
ul. Chałupnicza 1

MONITORING CCTV

Monitoring analogowy
System telewizji przemysłowej analogowej charakteryzuje się przede wszystkim łatwością instalacji, niską ceną systemu oraz niezawodnością. Transmisja sygnału wideo odbywa się po kablu koncentrycznym, a kamery osiągają rozdzielczość do 1200 linii. Do zapisu wideo wykorzystywany jest rejestrator z dyskiem twardym SATA. Dzięki zastosowaniu wydajnej kompresji H.264, zapis zajmuje stosunkowo niedużą ilość miejsca na dysku twardym. System analogowy polecany jest dla klientów ceniących sobie dobrą jakość za niewysoką cenę.

Monitoring IP
System telewizji przemysłowej w oparciu o technologię IP charakteryzuję się wysoką jakością obrazu o rozdzielczości megapikselowej HD. Pozwala to na weryfikację obiektów w polu widzenia kamery oraz rozpoznanie dużej liczby szczegółów. Transmisja sygnału cyfrowego odbywa się po skrętce komputerowej, gdzie każda kamera oraz rejestrator jest połączona poprzez sieć LAN i posiada swój własny adres IP. Jest to system bardziej skomplikowany od systemu analogowego, ale dający dużo większe możliwości. Użytkownik może skorzystać z takich funkcji jak inteligentna analiza obrazu, skorzystanie z kilku strumieni wideo kamery, awaryjnego zapisu na karcie SD, zasilanie POE (przesył sygnału i zasilania jednym przewodem). Instalacja systemu IP jest zalecana w miejscach wymagających najwyższej jakości obrazu oraz identyfikacji osób.

 
 Monitoring domu

Domy, mieszkania, domki letniskowe to miejsca, w których spędzamy większość wolnego czasu. To właśnie w tych miejscach czerpie się energię i siłę do pracy. Dlatego tak ważne jest by w Państwa czterech ścianach panował spokój i poczucie bezpieczeństwa.

 

 

Monitoring sklepu

Każdy przedsiębiorca zgodzi się z nami, że posiadanie monitoringu wpływa pozytywnie na funkcjonowanie każdego sklepu. To gwarancja bezpieczeństwa i ochrona przed niechcianymi sytuacjami, między innymi takimi jak oszustwa i kradzieże. Dlatego jeśli prowadzą Państwo działalność handlową, zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.

 

 

Monitoring osiedla

Włamania, zniszczenia mienia, wypadki mogą zdarzyć się wszędzie, nawet tuż pod Państwa domem. Jest jednak sposób, żeby poczuć się bezpiecznie na własnym osiedlu. Wystarczy zainstalować nasz system monitoringu CCTV. Dzięki niemu nadzorem może zostać objęty teren parkingu. Już dziś mogą w niepamięć odejść wszelkie spory dotyczące stłuczek czy drobnych kolizji. Dodatkowo ilość kradzieży na monitorowanych parkingach przed osiedlami spada o ok. 80 %

 

 

 

 

Monitoring magazynu, hali

W halach i magazynach fabryk i różnych przedsiębiorstw często składowany jest towar o dużej wartości. Jego ochrona powinna być jednym z priorytetów takiej firmy. Doskonałym narzędziem do tego jest system monitoringu wysokiej klasy. Kamery o najwyższej jakości, zintegrowany system zapisu, który jest w naszym posiadaniu może przyczynić się do znacznego zwiększenia bezpieczeństwa magazynów w Państwa firmie.

 
Monitoring miast, ulic

Ulice miast, nawet tych najspokojniejszych, często są miejscem wielu niebezpiecznych zdarzeń takich jak: rozboje, bójki, kradzieże czy nawet poważniejsze przestępstwa. Okazało się jednak, że miejsca, gdzie zamontowano system kamer są znacznie bezpieczniejsze niż ulice, gdzie ich nie ma. W miejscach objętych monitoringiem przestępczość spadła nawet o połowę. A w razie jakichkolwiek zajść nasz system daje możliwość wglądu do archiwalnych nagrań o wysokiej jakości. Dzięki temu może być to doskonała broń policji w walce z przestępczością w każdym mieście.