Warszawa,
ul. Chałupnicza 1

DOMOFONY JEDNORODZINNE

Domofony zapewniają wygodę i bezpieczeństwo twoim najbliższym. Oferujemy najwyższej klasy systemy domofonowe. Zestawy: Jedno rodzinne, Dwu rodzinne, Unifony, Bramofony.

Systemy domofonowe w naszej ofercie dzielimy na :

Domofony bezprzewodowe - gdzie pomiędzy słuchawką a panelem bramowym nie jest wymagane rozciąganie przewodu połączeniowego. Znaleźć tu możemy nie tylko domofony z panelem i słuchawką, ale również panele bramowe GSM, które za pomocą karty telefonicznej dzwonią na zaprogramowane numery telefoniczne użytkowników. Dzięki tym rozwiązaniom każdy użytkownik posiadający pięknie wykończone podwórko znajdzie coś dla siebie.

Domofony przewodowe - to największa grupa, w której każdy znajdzie produkt dla siebie. Znajduje się w niej wiele gotowych systemów domofonowych słuchawkowych i bez słuchawkowych z dużą różnorodnością dostępnych paneli bramowych, zarówno jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Daje to duże możliwości wyboru systemu przystosowanego do indywidualnych potrzeb klienta ze względu na dopasowanie do warunków budowlanych obiektu, na którym system jest instalowany.

Do prawidłowej i wygodnej pracy systemu domofonowego należy podłączyć elektro-zaczep lub zworę elektromagnetyczną by sterować otwarciem i zamknięciem furtki, dziwi czy bramy.

 

PRZYKŁADOWE CENY ZESTAWÓW I MONTAŻU:

 

dom1

aco1

     SYSTEM 1 - LOKATORSKI

     ZESTAW ACO CENA: 550zł

     MONTAŻ CENA: 250zł

     RAZEM: 800zł

 

 

 

 

 

 

dom3

     SYSTEM 2 - LOKATORSKIaco3

     ZESTAW ACO CENA: 650zł

     MONTAŻ CENA: 290zł

     RAZEM: 940zł

 

 

 

 

 

 

 

Przykładowa oferta, na domofonach Polskiej firmy ACO (wykonanie ze stali nierdzewnej, otwieranie brelokiem). Nie uwzględniono montażu okablowania, oraz elektrozaczepu. Oferta zakłada już istniejące okablowanie.W celu przedstawienia dokładnego zestawu i wyboru producenta zachęcamy do kontaktu.